Energy Power Group logotyp

O nas

W Energy Power Group zajmujemy się kompleksową obsługą klienta w zakresie energii odnawialnej. Działamy na obszarze całej Polski.

Nasz zespół składa się ze specjalistów posiadających wiedzę i umiejętności poparte wieloletnim doświadczeniem.

Chat
Tomasz Bloch
Prezes Zarządu

Tomasz jest naszym liderem, głową Energy Power Group. Od lat związany z branżą OZE rozwija firmę w duchu innowacji i zrównoważonego rozwoju. Tomasz jest również specjalistą z zakresu fotowoltaiki. Jako prezes zarządu,  inspiruje drużynę do ciągłego dążenia do doskonałości i realizacji naszej misji – dostarczania zrównoważonych i efektywnych rozwiązań energetycznych dla dobra naszych klientów i planety.

Waldemar Dziedzicz
Waldemar Dziedzicz
Wspólnik

Waldemar prowadzi firmę razem z Tomaszem, jego nieustanny entuzjazm, głęboka wiedza branżowa i zdolności przywódcze sprawiają, że Energy Power Group osiąga wyjątkowe sukcesy. Jest również specjalistą z zakresu pomp ciepła. Jako utalentowany lider, Waldemar nie tylko inspiruje zespół, ale także wyznacza kierunek strategiczny, przyczyniając się do osiągania wyjątkowych wyników. Jego zdolności przywódcze tworzą atmosferę innowacji i zaangażowania.

Rafał Pogudz
Rafał Pogudz
Dyrektor Operacyjny

Rafał odpowiada za strategiczne kierowanie działalnością firmy, nadzorując projekty oraz rozwijając nowe inicjatywy w obszarze energii odnawialnej. Od 2018 r. związany z branżą OZE.

Natalia Skalecka
Natalia Skalecka
Kierownik Biura - Warszawa

Natalia zajmuje się koordynacją, nadzorem i administracją pracy biura, zapewniając sprawną realizację projektów związanych z odnawialnymi źródłami energii.

Ewelina Malec
Ewelina Malec
Administracja

Nasz dział administracji zajmuje się zapewnieniem sprawnego funkcjonowania biura i obsługą dokumentacji. Zespół administracji obsługuje także sprawy bieżące klientów oraz doradców handlowych.

Joanna Dolczak
Joanna Dolczak
Księgowość i kadry

Joanna odpowiedzialna jest za kontrolę działu księgowości, zarządzanie zasobami ludzkimi oraz monitorowanie wszelkich aspektów finansowych firmy.

Ania Świątoniowska
Ania Świątoniowska
Dofinansowania

Ania kontroluje dział dofinansowań zajmujący się pozyskiwaniem funduszy i wsparciem finansowym dla klientów firmy Energy Power Group.

Zuzanna Bloch
Zuzanna Bloch
Dział PV

Za projekty i wizualizacje instalacji PV, a także dokumentację składaną do Zakładów Energetycznych, zgłoszenia do Straży Pożarnej i inne dokumenty związane z instalacjami fotowoltaicznymi, odpowiada Zuzia.

Adam Wieszczyk
Adam Wieszczyk
Koordynator PV

Adam jest odpowiedzialny za planowanie harmonogramów montaży instalacji fotowoltaicznych i magazynów energii, zarządzanie zespołem montażowym oraz zapewnienie terminowych montaży u naszych klientów.

Serwis PV
serwispv@energypowergroup.pl

Nasi serwisanci instalacji fotowoltaicznych i magazynów energii służą pomocą techniczną w każdej sytuacji.

Obrazek zastępczy
Serwis PC
serwispc@energypowergroup.pl

Zespół serwisantów pomp ciepła oraz klimatyzacji składa się z wyszkolonych instalatorów i techników, którzy z łatwością rozwiążą każdy problem.

Masz pytania?

Zostaw numer telefonu. Zadzwoni do Ciebie nasz specjalista i odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Kontakt - Masz pytania?
Masz pytania?

Zostaw numer telefonu,
oddwonimy do Ciebie.